RITUÁLY PRO ČERVEN A ČERVENEC

04/06/2024

LIFTING CODE S MASÁŽÍ LIFT UP
AQUA+, SE ZÁBALEM I MEZOPORACÍ

OŠETŘENÍ PRO SILNOU HYDRATACE S KYSELINOU HYALURONOVOU PRO VŠECHNY TYPY PLETI
Voda je životně důležitým prvkem pro blaho pokožky. Nyní nastává přechod k teplejšímu počasí a pokožka je tak vystavena větší zátěži. Je proto důležité obnovovat správnou úroveň hydratace obličeje i těla. Jakmile je tato rovnováha obnovena, kůže znovu získá pružnost a zářivost.

 AQUA+ obnovuje přirozenou hydrataci a funkci pleti. Zvyšuje schopnost pokožky vytvářet zásoby vody pro dlouhodobou a hloubkovou hydrataci. Poskytuje pleti pocit jemnosti a svěžesti. Pro zvýšení komfortu a okamžitou HLOUBKOVOU hydratace k ošetření doporučuji zapracování séra pomocí NEINVAZIVNÍ MEZOPORACE. Pro chladivý efekt, zklidnění a silnější hydrataci je vhodný ZÁBAL S HYDRATAČNÍHO TONIKA.

LIFTING CODE S MASÁŽÍ LIFT UP je exkluzivní řada inspirována přírodou a využívá nejmodernějších vědeckých zkušeností vyvážených mezi high-tech technologií, kinetikou a přírodními aktivními látkami. Je vhodné pro všechny typy pleti, ideální pro pleť s prvními známkami stárnutí. Řada neobsahuje parabeny a její účinnost je klinicky testována. Obsahuje vysoké koncentrace aktivních látek. Oblíbené ošetření s kolagenovou maskou a masáží LIFT UP pro PODPORU, BIOREVITALIZACI, VYPNUTÍ, VYPLNĚNÍ pleti.

SUPERIOR RITUÁL LIFTING CODE v délce 110 min.   za cenu 2100,- Kč + PEELING NA RTY NEBO PEELING NA RUCE ZDARMA

RITUÁL AQUA+ v délce 100 min.  cena 1700,- Kč + PEELING NA RTY NEBO PEELING NA RUCE ZDARMA

RITUÁL AQUA+ SE ZÁBALEM v délce 100 min.  cena 1900,- Kč + PEELING NA RTY NEBO PEELING NA RUCE ZDARMA

RITUÁL AQUA+ S MEZOPORACÍ v délce 110 min. cena 2000,-Kč + PEELING NA RTY NEBO PEELING NA RUCE ZDARMA

 AKCE PLATNÁ OD 3.6. 2024 DO 31.7.2024

RITUÁLY PRO ČERVEN A ČERVENECNovinky - výpis všech