OŠETŘENÍ POZDNÍHO LÉTA

01/08/2022

KRÁSNÁ, ZDRAVÁ A ROZJASNĚNÁ PLEŤ S OŠETŘENÍM S VITAMÍNEM C
PEELING A LEHKÁ MASÁŽ NA RUCE ZDARMA K OŠETŘENÍ


        DE-OX C EVOLUTION            24.7NATURALBALANCE

VITAMIN C JE ANTIOXIDANT, JEŽ NEUTRALIZUJE VOLNÉ RADIKÁLY, ZLEPŠUJE PEVNOST PLETI, STIMULUJE TVORBU KOLAGENU, ROZJASŇUJE, SNIŽUJE ZARUDNUTÍ, REGENERUJE VITAMIN E A MÁ SILNÝ PROTIZÁNĚTLIVÝ ÚČINEK.

DE-OX C EVOLUTION= VITALITA, OCHRANA, PEVNOST
OŠETŘENÍ VHODNÉ PRO VŠECHNY TYPY PLETI
Efektivní a všestranný účinek proti dvěma hlavním příčinám předčasnému stárnutí pleti OXIDACI a GLYKACI.
Pleť je každý den vystavovaná řadě škodlivých faktorů jako je znečištěné ovzduší, nadměrné slunění, nevhodný životní styl a nesprávná výživa. Tyto faktory jsou zodpovědné za OXIDAČNÍ STRES. Druhým procesem, který hraje klíčovou roli při procesu stárnutí je GLYKACE, jedná se o reakci mezi cukry a proteiny výsledkem je glykotoxin (AGEs), který vytváří příčné vazby mezi kolagenovými vlákny. V důsledku toho ztrácí kolagenová vlákna pružnost a stávají se tužšími a křehčími.
OŠETŘENÍ DE-OX C EVOLUTION CENA 1750,-KČ
 
 24.7NATURALBALANCE= KRÁSA NA PLNÝ ÚVAZEK
OŠETŘENÍ VHODNÉ PRO VŠECHNY TYPY PLETI
Linie NATURAL BALANCE je inspirována přírodními dary průzračné čisté přírody v oblasti Dolomit. Využívá rostlin, květů a jejich pupenů, které jsou maximálně bohatým zdrojem vitamínů, minerálu a okysličujících látek. Vrací pleti žen a mužů přirozenou rovnováhu a zpomaluje její stárnutí. Obnovuje přirozenou rovnováhu nezbytných esenciálních prvků.  Přírodní aktivní látky byly pečlivě vybrány= borůvka, buk, černý rybíz, hloh, chrpa, kapradina, kiwi, květ černého bezu, maliny, meruňka, pampeliška, pelyněk, proskurník lékařský, řeřicha, šípek, třešně.
OŠETŘENÍ 24.7NATURALBALANCE CENA 1400,-KČ
 
PLATNOST AKCE OD 1.8. DO 30.9.2022

OŠETŘENÍ POZDNÍHO LÉTANovinky - výpis všech