OŠETŘENÍ PRO ČERVEN A ČERVENEC

01/06/2022

LIFTING CODE S MASÁŽÍ LIFT UP NEBO AQUA+SE ZÁBALEM NEBO MEZOPORACÍ

OŠETŘENÍ PRO SILNOU HYDRATACE S KYSELINOU HYALURONOVOU PRO VŠECHNY TYPY PLETI
Voda je životně důležitým prvkem pro blaho pokožky. Nyní nastává přechod k teplejšímu počasí a pokožka je tak vystavena větší zátěži. Je proto důležité obnovovat správnou úroveň hydratace obličeje i těla. Jakmile je tato rovnováha obnovena, kůže znovu získá pružnost a zářivost.

AQUA+ obnovuje přirozenou hydrataci a funkci pleti. Zvyšuje schopnost pokožky vytvářet zásoby vody pro dlouhodobou a hloubkovou hydrataci. Poskytuje pleti pocit jemnosti a svěžesti. Pro zvýšení komfortu a okamžitou HLOUBKOVOU hydratace k ošetření doporučuji zapracování séra pomocí NEINVAZIVNÍ MEZOPORACE. Pro chladivý efekt, zklidnění a silnější hydrataci je vhodný ZÁBAL S HYDRATAČNÍHO TONIKA.

LIFTING CODE S MASÁŽÍ LIFT UP je exkluzivní řada inspirována přírodou a využívá nejmodernějších vědeckých zkušeností vyvážených mezi high-tech technologií, kinetikou a přírodními aktivními látkami. Je vhodné pro všechny typy pleti, ideální pro pleť s prvními známkami stárnutí. Řada neobsahuje parabeny a její účinnost je klinicky testována. Obsahuje vysoké koncentrace aktivních látek. Oblíbené ošetření s kolagenovou maskou a masáží LIFT UP pro PODPORU, BIOREVITALIZACI, VYPNUTÍ, VYPLNĚNÍ pleti.

OŠETŘENÍ LIFTING CODE v délce 110 min.   za cenu 1900,- Kč + 1x BARVENÍ NEBO VYPÍNACÍ MASKA NA DEKOLT ZDARMA
OŠETŘENÍ AQUA+ SE ZÁBALEM v délce 105 min.  cena 1550,- Kč + 1x BARVENÍ NEBO PEELING NA RUCE ZDARMA
OŠETŘENÍ AQUA+ S MEZOPORACÍ v délce 110 min. cena 1700,-Kč + 1x BARVENÍ NEBO PEELING NA RUCE ZDARMA

 AKCE PLATNÁ OD 1.6. 2022 DO 31.7.2022

OŠETŘENÍ PRO ČERVEN A ČERVENECNovinky - výpis všech