OŠETŘENÍ PRO MĚSÍC ŘÍJEN

30/09/2020

VITA+ V KOMBINACÍCH
DETAILS OF BEAUTY/ PRIMALUCE/ MEZOPORACE
NAVRACÍ VITALITU PLETI
PRO VŠECHNY TYPY PLETI, ZEJMÉNA SUCHOU, DEVITALIZOVANOU A SE ZNÁMKAMI STÁRNUTÍ

VITA+ navrací pleti okamžitou výživu a dlouhodobou ochranu, podporuje pružnost a tonus tkání. Chrání a posiluje kolagenovou strukturu a ochrannou bariéru, pomáhá obnovit hydro-lipidový film. Účinné látky, působí přímo na strukturu pleti a optimalizují její funkce.
Aktivní látky:
SKIN-IDENTICKÉ LIPIDY
KOLAGEN BIOTECH.
ROSTLINNÉ OLEJE (PŠENIČNÉ KLÍČKY, SLADKÉ MANDLE, OLIVOVÝ OLEJ

KOMBINACE A JEJÍ ÚČINKY:
VITA+ A MASKA DETAILS OF BEAUTY
Aplikace osvěžující masky na oční okolí a okolí rtů s KMENOVÝMI BUŇKAMI, RETRINOLEM A KAVIÁREM účinně pomáháme proti tmavým kruhům pod očima, otokům a váčkům a vyhlazujeme vrásky okolo očí a okolo rtů. Očím přináší jas a energii, rtům plastičnost a svěžest.
VITA+  A PRIMALUCE- prvním krokem této kombinace je intenzivní očištění pleti 20% AHA exfoliačním sérem, které dodá okamžité projasnění, hladkost a odlehčení pleti a nastartování obnovy buněk.  Pokračujícími kroky doplníme pleti omlazující efekt, vitalitu a silnou regeneraci.
 VITA+ S MEZOPORACÍ- mezoporace je neinvazivní a účinné zapracování aktivních látek v této kombinaci využijete regereračního séra VITA+ přímo do buněk, kdy zajistíme správnou hydrataci, posílíme mikrocirkulaci pleti s okamžitým a dlouhodobým účinkem.

110. MINUTOVÉ OŠETŘENÍ VITA+ V KOMBINACI DLE VÝBĚRU za cenu 1 500,- Kč+ ZDARMA ZÁBAL NEBO PEELING NA RUCE

PLATNOST AKCE OD 1.10. DO 31.10.2020

OŠETŘENÍ PRO MĚSÍC ŘÍJENNovinky - výpis všech