LETNÍ OŠETŘENÍ S KYSELINOU HYALURONOVOU!!!

02/06/2019

OŠETŘENÍ PRO ČERVEN A ČERVENEC

LIFTING CODE S MASÁŽÍ LIFT UP
AQUA+SE ZÁBALEM, MEZOPORACÍ, MASKOU DETAIL OF BEAUTY

OŠETŘENÍ PRO SILNOU HYDRATACE S KYSELINOU HYALURONOVOU PRO VŠECHNY TYPY PLETI
Voda je životně důležitým prvkem pro blaho pokožky. Z vnitřních vrstev kůže prostupuje skrze bazální membránu až do horních vrstev epidermis. Nyní nastává přechod k teplejšímu počasí a vyšším teplotám, je tento mechanismus vystaven větší zátěži. Je proto důležité obnovit správnou úroveň hydratace obličeje a těla. Jakmile je tato rovnováha obnovena, kůže znovu získá pružnost a zářivost.

AQUA+ obnovuje přirozenou hydrataci a funkci pleti. Zvyšuje schopnost pokožky vytvářet zásoby vody pro dlouhodobou a hloubkovou hydrataci. Poskytuje pleti pocit jemnosti a svěžesti. Pro zvýšení komfortu a okamžitou HLOUBKOVOU hydratace k ošetření doporučuji zapracování séra pomocí NEINVAZIVNÍ MEZOPORACE. Pro chladivý efekt, zklidnění a silnější hydrataci je vhodný ZÁBAL S HYDRATAČNÍHO TONIKA. Ošetření s doplněním speciální masky pro vyhlazení a vypnutí očního okolí a rtů  s kmenovými buňkami, retinolem a kaviárem DETAIL OF BEAUTY.

LIFTING CODE S MASÁŽÍ LIFT UP je exkluzivní řada inspirována přírodou a využívá nejmodernějších vědeckých zkušeností vyvážených mezi high-tech technologií, kinetikou a přírodními aktivními látkami. Je vhodné pro všechny typy pleti, ideální pro pleť s prvními známkami stárnutí. Řada neobsahuje parabeny a její účinnost je klinicky testována. Obsahuje vysoké koncentrace aktivních látek.Oblíbené ošetření s kolagenovou maskou a masáží LIFT UP pro PODPORU, BIOREVITALIZACI, VYPNUTÍ, VYPLNĚNÍ pleti.

OŠETŘENÍ LIFTING CODE v délce 110 min.   za cenu 1800,- Kč s BARVENÍM ŘAS NEBO OBOČÍ ZDARMA
OŠETŘENÍ AQUA+ SE ZÁBALEM v délce 105 min.  za ZVÝHODNĚNOU cenu 1250,- Kč
OŠETŘENÍ AQUA+ S MEZOPORACÍ v délce 110 min.  za ZVÝHODNĚNOU cenu 1400,-Kč
OŠETŘENÍ AQUA+ S MASKOU DETAIL OF BEAUTY v délce 110 min.  za ZVÝHODNĚNOU cenu 1450,-Kč

AKCE PLATNÁ OD 1.6. 2019 DO 31.7.2019

LETNÍ OŠETŘENÍ S KYSELINOU HYALURONOVOU!!!Novinky - výpis všech