OŠETŘENÍ BIOLINE JATÓ NA BŘEZEN A DUBEN

01/03/2022

ROZJASNĚTE SVOJI PLEŤ PO ZIMNÍM OBDOBÍ OŠETŘENÍM S VITAMÍNEM C
K OŠETŘENÍ PEELING NA RUCE ZDARMA

  • VITAMIN C JE ANTIOXIDANT, JEŽ NEUTRALIZUJE VOLNÉ RADIKÁLY, ZLEPŠUJE PEVNOST PLETI, STIMULUJE TVORBU KOLAGENU, ROZJASŇUJE, SNIŽUJE ZARUDNUTÍ, REGENERUJE VITAMIN E A MÁ PROTIZÁNĚTLIVÝ ÚČINEK.

24.7 NATURALBALANCE
KRÁSA NA PLNÝ ÚVAZEK pro ženy i pro muže.
Linie NATURAL BALANCE je inspirována přírodními dary průzračné čisté přírody v oblasti Dolomit. Využívá rostlin, květů a jejich pupenů, které jsou maximálně bohatým zdrojem vitamínů, minerálu a okysličujících látek. Vrací pleti žen a mužů přirozenou rovnováhu a zpomaluje její stárnutí.

Aktivní látky: Borůvka, buk, černý rybíz, hloh, chrpa, kapradina, kiwi, květ černého bezu, maliny, meruňka, pampeliška, pelyněk, proskurník lékařský, řeřicha, šípek, třešně.

OŠETŘENÍ 24.7 NATURALBALANCE CENA 1300,- Kč/ ošetření s MEZOPORACÍ / (zapracování séra přímo do buňky) za cenu 1600,-Kč +PEELING NA RUCE


DE-OX C EVOLUTION
VITALITA, OCHRANA, PEVNOSTA pro všechny typy pleti.
Efektivní a všestranný účinek proti dvěma hlavním příčinám předčasnému stárnutí pleti OXIDACI a GLYKACI.
Pleť je každý den vystavovaná řadě škodlivých faktorů jako je znečištěné ovzduší, nadměrné slunění, nevhodný životní styl a nesprávná výživa. Tyto faktory jsou zodpovědné za OXIDAČNÍ STRES. Druhým procesem, který hraje klíčovou roli při procesu stárnutí je GLYKACE, jedná se o reakci mezi cukry a proteiny výsledkem je glykotoxin (AGEs), který vytváří příčné vazby mezi kolagenovými vlákny. V důsledku toho ztrácí kolagenová vlákna pružnost a stávají se tužšími a křehčími. Glykolovaný kolagen se objevuje již od 20 let života a hromadí se rychlostí 3,7% ročně.
Aktivní látky:
VITALITA= 3 C VITAMIN POOL
OCHRANA= DE-OX COMPLEX (OXISHIELD, ECTOIN, KYSELINA MASLINIC)
PEVNOST= AGL DIPEPTID

OŠETŘENÍ DE-OX C EVOLUTION CENA 1700,-Kč + PEELING NA RUCE
 
 PLATNOST AKCE OD 1.3. DO 30.4.2022

OŠETŘENÍ BIOLINE JATÓ NA BŘEZEN A DUBENNovinky - výpis všech