OŠETŘENÍ PRO ČERVEN A ČERVENEC

31/05/2021

LIFTING CODE S MASÁŽÍ LIFT UP
AQUA+SE ZÁBALEM NEBO MEZOPORACÍ

OŠETŘENÍ PRO SILNOU HYDRATACE S KYSELINOU HYALURONOVOU PRO VŠECHNY TYPY PLETI
Voda je životně důležitým prvkem pro blaho pokožky. Nyní nastává přechod k teplejšímu počasí a pokožka je tak vystavena větší zátěži. Je proto důležité obnovovat správnou úroveň hydratace obličeje i těla. Jakmile je tato rovnováha obnovena, kůže znovu získá pružnost a zářivost.

 AQUA+ obnovuje přirozenou hydrataci a funkci pleti. Zvyšuje schopnost pokožky vytvářet zásoby vody pro dlouhodobou a hloubkovou hydrataci. Poskytuje pleti pocit jemnosti a svěžesti. Pro zvýšení komfortu a okamžitou HLOUBKOVOU hydratace k ošetření doporučuji zapracování séra pomocí NEINVAZIVNÍ MEZOPORACE. Pro chladivý efekt, zklidnění a silnější hydrataci je vhodný ZÁBAL S HYDRATAČNÍHO TONIKA.

LIFTING CODE S MASÁŽÍ LIFT UP je exkluzivní řada inspirována přírodou a využívá nejmodernějších vědeckých zkušeností vyvážených mezi high-tech technologií, kinetikou a přírodními aktivními látkami. Je vhodné pro všechny typy pleti, ideální pro pleť s prvními známkami stárnutí. Řada neobsahuje parabeny a její účinnost je klinicky testována. Obsahuje vysoké koncentrace aktivních látek. Oblíbené ošetření s kolagenovou maskou a masáží LIFT UP pro PODPORU, BIOREVITALIZACI, VYPNUTÍ, VYPLNĚNÍ pleti.

  • OŠETŘENÍ LIFTING CODE v délce 110 min.   za cenu 1800,- Kč + 1x BARVENÍ NEBO VYPÍNACÍ MASKA NA DEKOLT ZDARMA
  • OŠETŘENÍ AQUA+ SE ZÁBALEM v délce 105 min.  cena 1450,- Kč +MASKA POD OČI ZDARMA
  • OŠETŘENÍ AQUA+ S MEZOPORACÍ v délce 110 min. cena 1600,-Kč+ MASKA POD OČI ZDARMA

 AKCE PLATNÁ OD 1.6. 2021 DO 31.7.2021

OŠETŘENÍ PRO ČERVEN A ČERVENECNovinky - výpis všech